Zabudowy cało szklane

Oferujemy drzwi przeszklone oraz ścianki działowe i witryny, które stały się podstawowym elementem wyposażenia sklepów, restauracji i innych firm handlowo-usługowych, dla których estetyka wnętrza i efektowna ekspozycja są ważnym elementem strategii biznesowej.

Witryny aluminiowo-szklane oraz cało szklane idealnie sprawdzają się wewnątrz galerii handlowych oraz w pomieszczeniach biurowych dzieląc przestrzeń w nowoczesnym i minimalistycznym stylu, dostarczając potrzebnego światła.

Drzwi szklane

Drzwi szklane najczęściej stosuje się w szklanych ścianach, ale można je zamontować w każdym otworze drzwiowym. W swojej ofercie posiadamy drzwi uchylne jak i przesuwne. Dzięki zastosowaniu okuć typu strop – podłoga, które umieszcza się na dolnej oraz górnej krawędzi szkła mamy możliwość otwarcia drzwi pod niemal każdym kątem. Alternatywnie możemy wykorzystać aluminiową ościeżnicę, dzięki czemu mamy możliwość zamocowania drzwi w murowanej ścianie. Do drzwi możemy dopasować dodatkowe okucia takie jak samozamykacze, zawiasy unoszone czy klamki dopasowane do stylu wnętrza.

Ścianki działowe szklane

Do produkcji witryn i ścianek działowych wykorzystujemy odpowiednio grube i hartowane szkło oraz specjalne listwy i profile lub łączniki i klamry, przy czym oba systemu mocowań mogą być łączone. Przy instalacji ścian korzystamy z gotowych i sprawdzonych systemów wiodących producentów mocowań do szkła. Przy zastosowaniu odpowiednich okuć mamy możliwość wykonania ścianek przeszklonych przesuwnych lub składano – harmonijkowych.